loader image

Prowadząca

Anna Brewińska- Drozd

•założycielka maturazangielskiego.edu.pl

•Magister lingwistyki stosowanej angielski i rosyjski

•17 lat pomagam zdać maturę z angielskiego nie tylko urodzonym lingwistom:)

•100% zdawalność matury moich uczniów

•Od 12 lat egzaminator CKE 📚

„Odkryj tajemnice sukcesu na maturze z angielskiego: Twoja przepustka do wymarzonych studiów!”

Witajcie!

Jestem Anna Brewińska-Drozd, założycielka Matura z angielskiego.edu.pl, i chcę Ci opowiedzieć, jak narodził się mój pomysł. Wyobraź sobie, że od 17 lat pracuję z młodzieżą w liceum oraz przez 13 lat pełnię funkcję egzaminatora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i aktywnie co roku sprawdzam matury polskich uczniów. Te dwa światy złączyły się, tworząc niezwykłą synergię w mojej pracy.

Poprzez połączenie tych dwóch doświadczeń zdobyłam unikalny wgląd w to, z czym polscy uczniowie najczęściej borykają się podczas egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Wiem, jakie pułapki czyhają na nich na egzaminie maturalnym, jakie typowe błędy skutkują utratą cennych punktów i obniżeniem szans na podjęcie wymarzonych studiów.

Wspaniała wiadomość jest taka, że 100% moich uczniów zdało maturę, a większość z nich osiągnęła naprawdę imponujące wyniki. Czy wszyscy z nich byli mistrzami angielskiego i urodzonymi lingwistami? Absolutnie nie! Jednak dzięki powtarzalności i schematyczności egzaminu maturalnego z języka angielskiego można się do niego skutecznie przygotować i zdobyć punkty, nawet jeśli czasem nie do końca rozumiesz całe zadanie.

Sekret tkwi w precyzyjnym wyćwiczeniu rozwiązywania zadań i pisania prac pisemnych oraz w znajomości wymagań egzaminacyjnych. Nawet najlepsi uczniowie, którzy potrafią operować językiem na wysokim poziomie, mogą popełnić błędy, gdy nie wiedzą, na co zwrócić szczególną uwagę podczas egzaminu. Dlatego pomagam moim uczniom osiągnąć perfekcję poprzez precyzyjne zrozumienie tego, czego oczekuje od nich na egzaminie i podniesie umiejętności językowych testowanych na maturze.

Pamiętam, jak sama uczyłam się angielskiego w polskim systemie edukacji. Byłam pewna, że jestem świetnie przygotowana, jednak kiedy wyjechałam na studiach do Anglii, okazało się zupełnie inaczej. Nie tylko nie rozumiałam, co do mnie mówią, ale także miałam trudności z porozumieniem się. To był dla mnie szok, ale również początek mojej misji.

Dlatego właśnie wierzę, że podstawową funkcją języka jest komunikacja i pomagam moim uczniom opanować język angielski w taki sposób, aby byli w stanie komunikatywnie porozumiewać się już od pierwszych lekcji i przeszli przez część ustną egzaminu bez stresu i napięcia, posiadając kompetencje językowe, które będą stanowić solidne fundamenty do dalszej kariery.

Wszyscy zasługujemy na szansę, by rozwinąć skrzydła i osiągnąć swoje cele. Dlatego zapraszam Was do Matura z angielskiego.edu.pl, gdzie razem możemy osiągnąć nie tylko sukces na egzaminie maturalnym, ale także przygotować Was do posługiwania się językiem angielskim w pełni komunikatywnie i pewnie.

Niech angielski stanie się Waszą przepustką do przyszłości, na którą zasługujecie! Dołączcie do naszej szkoły i razem odkryjmy potencjał języka angielskiego w najbardziej skuteczny sposób!

Anna Brewińska-Drozd
Założycielka maturazangielskiego.edu.pl